Sensata Technologies/Airpax IEGHF66-38719-30B-V
IEGHF66-38719-30B-V picture photo
Mfg. Part Number
IEGHF66-38719-30B-V
Datasheet Download
IEGHF66-38719-30B-V.pdf
Availability of IEGHF66-38719-30B-V
QUANTITY
IEGHF66-38719-30B-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IEGHF66-38719-30B-V
Internal Part NumberEIS-IEGHF66-38719-30B-V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEGHF66-38719-30B-V
Related LinksIEGHF66-3, IEGHF66-38719-30B-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEGHF66-38719-30B-V Details Description
Related parts for IEGHF66-38719-30B-V
CONN EDGECARD 100PS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS .100 R/A PCB datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS CBL MNT W/SKTS datasheet.pdf
RF BALUN 0805 datasheet.pdf
RES 1.54K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
EVALKIT 32BIT 600M 128PIN QFPDSP datasheet.pdf
CAP TANT 1.8UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 30K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
Connector Socket 44 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
Connector Socket 38 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf