Sensata Technologies/Airpax IEL1-1REC4-63-30.0-01-V
IEL1-1REC4-63-30.0-01-V picture photo
Mfg. Part Number
IEL1-1REC4-63-30.0-01-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 30A
Datasheet Download
IEL1-1REC4-63-30.0-01-V.pdf
Availability of IEL1-1REC4-63-30.0-01-V
QUANTITY
IEL1-1REC4-63-30.0-01-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IEL1-1REC4-63-30.0-01-V
Internal Part NumberEIS-IEL1-1REC4-63-30.0-01-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating30A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEL1-1REC4-63-30.0-01-V
Related LinksIEL1-1REC4-, IEL1-1REC4-63-30.0-01-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEL1-1REC4-63-30.0-01-V Details Description
Related parts for IEL1-1REC4-63-30.0-01-V
LED GREEN CLEAR 1208 SMD datasheet.pdf
TRANS PNP 45V 0.8A TO-92 datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS FEMALE CORD #20 datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 22POS 2MM SMD datasheet.pdf
IC RF AMP N-CH TO-92 datasheet.pdf
TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC SMB datasheet.pdf
PCI EXPRESS 64P(2.3)(30")WHITE datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 19 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
IC COMP SGL 1.8V R-R INPT SC70-5 datasheet.pdf
GDT 400V 20% 10KA THROUGH HOLE datasheet.pdf
FIXED IND 10NH 700MA 160 MOHM datasheet.pdf