Sensata Technologies/Airpax IELH11-1REC4-62-5.00-01-V
IELH11-1REC4-62-5.00-01-V picture photo
Mfg. Part Number
IELH11-1REC4-62-5.00-01-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 5A
Datasheet Download
IELH11-1REC4-62-5.00-01-V.pdf
Availability of IELH11-1REC4-62-5.00-01-V
QUANTITY
IELH11-1REC4-62-5.00-01-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IELH11-1REC4-62-5.00-01-V
Internal Part NumberEIS-IELH11-1REC4-62-5.00-01-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IELH11-1REC4-62-5.00-01-V
IELH11-1REC4-62-5.00-01-V Details Description
Related parts for IELH11-1REC4-62-5.00-01-V
IC INVERTER DL 4-INPUT 20SOEIAJ datasheet.pdf
CONN HEADER 2POS 4.2MM VERT TIN datasheet.pdf
OSC XO 228.8188MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf
KEYPAD LEGEND TILE M datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W datasheet.pdf
RES 1.1K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN BACKSHELL W/CLAMP datasheet.pdf
HEATSINK 50X40X9.5MM XCUT T412 datasheet.pdf
CTV 8C 8#16 PIN RECP datasheet.pdf
RES 1.0K OHM 5% WW datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 0.7-5.5V 150W datasheet.pdf