Sensata Technologies/Airpax IELH111-39923-50-V
IELH111-39923-50-V picture photo
Mfg. Part Number
IELH111-39923-50-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 50A
Datasheet Download
IELH111-39923-50-V.pdf
Availability of IELH111-39923-50-V
QUANTITY
IELH111-39923-50-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IELH111-39923-50-V
Internal Part NumberEIS-IELH111-39923-50-V
FamilyCircuit Breakers
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IELH111-39923-50-V
Related LinksIELH111-3, IELH111-39923-50-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IELH111-39923-50-V Details Description
Related parts for IELH111-39923-50-V
FUSE HLDR CART 250V 10A PNL MNT datasheet.pdf
DIODE ZENER 14V 370MW DO34 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100 EYELET datasheet.pdf
IC BUS TRANSCEIVER DUAL 24SOIC datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 7/16-20 UNF 4.5V datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 20V 1A DO41 datasheet.pdf
RES SMD 6.2K OHM 5% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CONV DC/DC 30W 18-75VIN 12VOUT datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X15MM XCUT datasheet.pdf
LED XLAMP CXA WHITE datasheet.pdf
CAP CER 30PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC AXIAL datasheet.pdf