Sensata Technologies/Airpax IELK1-1REC4-52-30.0-01-V
IELK1-1REC4-52-30.0-01-V picture photo
Mfg. Part Number
IELK1-1REC4-52-30.0-01-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 30A
Datasheet Download
IELK1-1REC4-52-30.0-01-V.pdf
Availability of IELK1-1REC4-52-30.0-01-V
QUANTITY
IELK1-1REC4-52-30.0-01-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IELK1-1REC4-52-30.0-01-V
Internal Part NumberEIS-IELK1-1REC4-52-30.0-01-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating30A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IELK1-1REC4-52-30.0-01-V
IELK1-1REC4-52-30.0-01-V Details Description
Related parts for IELK1-1REC4-52-30.0-01-V
TRIMMER 50K OHM 0.5W TH datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
VARISTOR 270V 12.5KA DISC 20MM datasheet.pdf
TRANS NPN DARL 30V 1.2A TO-92 datasheet.pdf
IC REG LDO 0.6V 0.4A SOT23-5 datasheet.pdf
CAP CER 270PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 680PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 3.01 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
POT 100K OHM 1/20W CARBON LINEAR datasheet.pdf
RES SMD 61.9 OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf
MKP 4.7UF 5% 1000VDC DRAWING T7 datasheet.pdf