Sensata Technologies/Airpax IELZXK1-1REC4-37171-16-V
IELZXK1-1REC4-37171-16-V picture photo
Mfg. Part Number
IELZXK1-1REC4-37171-16-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 16A
Datasheet Download
IELZXK1-1REC4-37171-16-V.pdf
Availability of IELZXK1-1REC4-37171-16-V
QUANTITY
IELZXK1-1REC4-37171-16-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IELZXK1-1REC4-37171-16-V
Internal Part NumberEIS-IELZXK1-1REC4-37171-16-V
FamilyCircuit Breakers
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IELZXK1-1REC4-37171-16-V
IELZXK1-1REC4-37171-16-V Details Description
Related parts for IELZXK1-1REC4-37171-16-V
IC BUS BUFF TRI-ST QD 14SOIC datasheet.pdf
SWITCH MINI SPDT HINGE LVR.187QC datasheet.pdf
IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA datasheet.pdf
CONN FERRULE UNINSUL 8AWG datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 600W datasheet.pdf
DIODE ZENER 500MW SOD-123 datasheet.pdf
XLAMP XP-E LED GREEN datasheet.pdf
IC MOTOR CTRLR & DVR 48QFN datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
RES CHAS MNT 220 OHM 5% 100W datasheet.pdf