Industrial Fiber Optics, Inc. IF-639-50-0
IF-639-50-0 picture photo
Mfg. Part Number
IF-639-50-0
Manufacturer
Product Category
Fiber Optic Cables
Brief Description
CORD PATCH GLASS CORE 50 METER
Datasheet Download
IF-639-50-0.pdf
Availability of IF-639-50-0
QUANTITY
IF-639-50-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of IF-639-50-0
Internal Part NumberEIS-IF-639-50-0
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyFiber Optic Cables
SeriesESKA™
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IF-639-50-0
Related LinksIF-63, IF-639-50-0 Datasheet, Industrial Fiber Optics, Inc. Distributor
IF-639-50-0 Details Description
Related parts for IF-639-50-0
IC FPGA 660 I/O 1156FBGA datasheet.pdf
IC CTRLR HOT PLUG PCI 16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 887 OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 52MA 17.5 OHM TH datasheet.pdf
HEATSINK 50X40X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 10A 125V datasheet.pdf