TDK Corporation IFL10M-100NB300X200
IFL10M-100NB300X200 picture photo
Mfg. Part Number
IFL10M-100NB300X200
Datasheet Download
IFL10M-100NB300X200.pdf
Availability of IFL10M-100NB300X200
QUANTITY
IFL10M-100NB300X200 Order Process
Ship out your order
Specifications of IFL10M-100NB300X200
Internal Part NumberEIS-IFL10M-100NB300X200
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
SeriesIFL
ShapeSquare
Thickness - Overall0.003" (0.1mm)
Width7.874" (200mm)
Length11.811" (300mm)
Adhesive-
Temperature Range-40°F ~ 185°F (-40°C ~ 85°C)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IFL10M-100NB300X200
Related LinksIFL10M-10, IFL10M-100NB300X200 Datasheet, TDK Corporation Distributor
IFL10M-100NB300X200 Details Description
Related parts for IFL10M-100NB300X200
CONN PLUG HOUSNG 10POS 3.96MM CR datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 5A DPAK datasheet.pdf
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
FUSE 10A 500V CLASS AM datasheet.pdf
CABLE 3COND 18AWG SHLD 100' datasheet.pdf
DIODE ZENER 27V 2W DO214AC datasheet.pdf
FILTER datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4500K 2SMD datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM XCUT datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS datasheet.pdf