TDK Corporation IFL10M-200NB300X200
IFL10M-200NB300X200 picture photo
Mfg. Part Number
IFL10M-200NB300X200
Datasheet Download
IFL10M-200NB300X200.pdf
Availability of IFL10M-200NB300X200
QUANTITY
IFL10M-200NB300X200 Order Process
Ship out your order
Specifications of IFL10M-200NB300X200
Internal Part NumberEIS-IFL10M-200NB300X200
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
SeriesIFL
ShapeSquare
Thickness - Overall0.008" (0.2mm)
Width7.874" (200.00mm)
Length11.80" (300.0mm)
AdhesiveAdhesive - One Side
Temperature Range-40 ~ 185°F (-40 ~ 85°C)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IFL10M-200NB300X200
Related LinksIFL10M-20, IFL10M-200NB300X200 Datasheet, TDK Corporation Distributor
IFL10M-200NB300X200 Details Description
Related parts for IFL10M-200NB300X200
RM515 REC 10PS W/SOCKET datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 300W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 12.1 OHM 1% 20W datasheet.pdf
CAP ALUM 33000UF 20% 160V SCREW datasheet.pdf
CAP CER 75PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 500MA TO92-3 datasheet.pdf
CAP FILM 130NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf