Sensata Technologies/Airpax IPA-6-1REG4-500-15.0-01
IPA-6-1REG4-500-15.0-01 picture photo
Mfg. Part Number
IPA-6-1REG4-500-15.0-01
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A
Datasheet Download
IPA-6-1REG4-500-15.0-01.pdf
Availability of IPA-6-1REG4-500-15.0-01
QUANTITY
IPA-6-1REG4-500-15.0-01 Order Process
Ship out your order
Specifications of IPA-6-1REG4-500-15.0-01
Internal Part NumberEIS-IPA-6-1REG4-500-15.0-01
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating15A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IPA-6-1REG4-500-15.0-01
Related LinksIPA-6-1REG4, IPA-6-1REG4-500-15.0-01 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IPA-6-1REG4-500-15.0-01 Details Description
Related parts for IPA-6-1REG4-500-15.0-01
CAP TANT 47UF 25V 10% 2917 datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 24 OHM 1206 datasheet.pdf
IC RADIO TXRX 2.4GHZ 32QFN datasheet.pdf
RES 3.6 OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
EVAL BOARD 32V OUT 300W SMD datasheet.pdf
RES 665K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V datasheet.pdf
CAP CER 18PF 16V NP0 01005 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100" datasheet.pdf
IC REG CNTRLR BUCK PWM 44QFN datasheet.pdf
RES SMD 442 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 24PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf