Sensata Technologies/Airpax IPA-6-1REG4-52-.500-01
IPA-6-1REG4-52-.500-01 picture photo
Mfg. Part Number
IPA-6-1REG4-52-.500-01
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER .5A
Datasheet Download
IPA-6-1REG4-52-.500-01.pdf
Availability of IPA-6-1REG4-52-.500-01
QUANTITY
IPA-6-1REG4-52-.500-01 Order Process
Ship out your order
Specifications of IPA-6-1REG4-52-.500-01
Internal Part NumberEIS-IPA-6-1REG4-52-.500-01
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating500mA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IPA-6-1REG4-52-.500-01
Related LinksIPA-6-1REG4, IPA-6-1REG4-52-.500-01 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IPA-6-1REG4-52-.500-01 Details Description
Related parts for IPA-6-1REG4-52-.500-01
CAP TANT 2.2UF 35V 10% RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 4.12 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
PCI CARD EDGE 120P CONT. TYPE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 200W datasheet.pdf
ANVIL datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
G9SX-GS226-T15-RT DC24 datasheet.pdf
MICRO 31C S 6" RBW JACKS datasheet.pdf