Sensata Technologies/Airpax IPAP-11-1REG4-32480-1
IPAP-11-1REG4-32480-1 picture photo
Mfg. Part Number
IPAP-11-1REG4-32480-1
Manufacturer
Product Category
Circuit Breakers
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IPAP-11-1REG4-32480-1.pdf
Availability of IPAP-11-1REG4-32480-1
QUANTITY
IPAP-11-1REG4-32480-1 Order Process
Ship out your order
Specifications of IPAP-11-1REG4-32480-1
Internal Part NumberEIS-IPAP-11-1REG4-32480-1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Circuit Protection
FamilyCircuit Breakers
SeriesIPA
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
Actuator TypeLever
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)-
Mounting TypePanel Mount
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IPAP-11-1REG4-32480-1
Related LinksIPAP-11-1R, IPAP-11-1REG4-32480-1 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IPAP-11-1REG4-32480-1 Details Description
Related parts for IPAP-11-1REG4-32480-1
CAP FILM 4300PF 3% 1.25KVDC RAD datasheet.pdf
RES SMD 95.3 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
Connector Receptacle 31 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
MCU ARM9 1MB FLASH 128LQFP datasheet.pdf
TXRX SFP+ 850NM 10GBE SR datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
RES 2.7K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 8COND 28AWG SHLD 500' datasheet.pdf
RES ARRAY 13 RES 6.2K OHM 14DIP datasheet.pdf
PGA SOLDER TAIL datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CAP FILM 15NF 5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf