BUD Industries, Inc. IPG-222135
IPG-222135 picture photo
Mfg. Part Number
IPG-222135
Manufacturer
Product Category
Box Accessories
Brief Description
BLK CABLE GLAND .24-.47"
Datasheet Download
IPG-222135.pdf
Availability of IPG-222135
QUANTITY
IPG-222135 Order Process
Ship out your order
Specifications of IPG-222135
Internal Part NumberEIS-IPG-222135
Lead Free Status / RoHS StatusNot applicable / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductIPG Series IP66 Nylon Cable Glands
Standard Package1
Category Boxes, Enclosures, Racks
FamilyBox Accessories
SeriesIPG
Accessory TypeCable Gland
For Use With/Related ProductsBud Enclosures
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IPG-222135
Related LinksIPG-2, IPG-222135 Datasheet, BUD Industries, Inc. Distributor
IPG-222135 Details Description
Related parts for IPG-222135
JUMPER-H2728TR/C2064Y/H2728TR 5" datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
BATTERY PK S-HD 12.0V C SZ ZINC datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 3KV Y5V RADIAL datasheet.pdf
IC OPAMP GP 90KHZ RRO SC70-5 datasheet.pdf
RES 135 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 90V 5A DO201AD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 6POS WALL MNT PINS datasheet.pdf
RES SMD 619K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS PNL MNT W/SKTS datasheet.pdf