ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS42SM32200M-75BLI-TR
IS42SM32200M-75BLI-TR picture photo
Mfg. Part Number
IS42SM32200M-75BLI-TR
Brief Description
IC SDRAM 64MBIT 90BGA
Datasheet Download
IS42SM32200M-75BLI-TR.pdf
Availability of IS42SM32200M-75BLI-TR
QUANTITY
IS42SM32200M-75BLI-TR Order Process
Ship out your order
Specifications of IS42SM32200M-75BLI-TR
Internal Part NumberEIS-IS42SM32200M-75BLI-TR
Memory TypeMobile SDRAM
Memory Size64M (2M x 32)
Speed133MHz
InterfaceParallel
Voltage - Supply2.7 V ~ 3.6 V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case90-TFBGA
Supplier Device Package90-TFBGA (8x13)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IS42SM32200M-75BLI-TR
IS42SM32200M-75BLI-TR Details Description
Related parts for IS42SM32200M-75BLI-TR
IC LI-ON LINEAR CHRG MGMT 20-QFN datasheet.pdf
CONN HEADER 20POS .100 SGL SMD datasheet.pdf
RECTIFIER BRIDGE 1000V 15A BU datasheet.pdf
CABLE U.FL CONNECTOR 305MM datasheet.pdf
CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB datasheet.pdf
IC FLASH 4MBIT 70NS 48WFBGA datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 19 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
MLH ALL METAL PRESS SENSE -ATF datasheet.pdf
FIXED IND 5.6NH 700MA 190 MOHM datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 60V 30MA SOD80 datasheet.pdf