ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS42SM32800E-75BLI-TR
IS42SM32800E-75BLI-TR picture photo
Mfg. Part Number
IS42SM32800E-75BLI-TR
Brief Description
IC SDRAM 256M 133MHZ 90BGA
Datasheet Download
IS42SM32800E-75BLI-TR.pdf
Availability of IS42SM32800E-75BLI-TR
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
IS42SM32800E-75BLI-TR Order Process
Ship out your order
Specifications of IS42SM32800E-75BLI-TR
Internal Part NumberEIS-IS42SM32800E-75BLI-TR
Memory TypeMobile SDRAM
Memory Size256M (8M x 32)
Speed133MHz
InterfaceParallel
Voltage - Supply2.7 V ~ 3.6 V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case90-TFBGA
Supplier Device Package90-TFBGA (8x13)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IS42SM32800E-75BLI-TR
IS42SM32800E-75BLI-TR Details Description
Related parts for IS42SM32800E-75BLI-TR
RES SMD 383 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC SMB datasheet.pdf
SSR SPST-NO 240VAC 15A PHASE PCB datasheet.pdf
CONN SOCKET 20-26AWG TIN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 7 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
RES 6.12K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 3.65K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 50V NP0 1206 datasheet.pdf
UNIVERSAL TRIM KIT 800MM X 1750M datasheet.pdf
Connector Receptacle 16 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf