ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS43LR32400F-6BLI
IS43LR32400F-6BLI picture photo
Mfg. Part Number
IS43LR32400F-6BLI
Brief Description
IC DDR SDRAM 128MBIT 90FBGA
Datasheet Download
IS43LR32400F-6BLI.pdf
Availability of IS43LR32400F-6BLI
QUANTITY
IS43LR32400F-6BLI Order Process
Ship out your order
Specifications of IS43LR32400F-6BLI
Internal Part NumberEIS-IS43LR32400F-6BLI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package240
Series-
PackagingTray
Format - MemoryRAM
Memory TypeMobile DDR SDRAM
Memory Size128M (4M x 32)
Speed166MHz
InterfaceParallel
Voltage - Supply1.7 V ~ 1.95 V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case90-TFBGA
Supplier Device Package90-TFBGA (8x13)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IS43LR32400F-6BLI
IS43LR32400F-6BLI Details Description
Related parts for IS43LR32400F-6BLI
CBL RIBN 26COND TWIST-PAIR 5' datasheet.pdf
TRANS 2NPN 45V 0.1A SOT563 datasheet.pdf
IC ADC 12-BIT 2CHN 12-MSOP datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 133MHZ 165CABGA datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 28-QFN datasheet.pdf
LED ASSEMBLY CUSTOMIZED datasheet.pdf
RES SMD 4.02K OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
CAP TANT 1.0UF 20% 75V AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 60V 30MA DO35 datasheet.pdf
IC REG ON/OFF CTR -5V 0.2A SOT25 datasheet.pdf