ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS43TR81280B-15GBLI
IS43TR81280B-15GBLI picture photo
Mfg. Part Number
IS43TR81280B-15GBLI
Brief Description
IC DDR3 1GB 1.5V 1333MTS 78BGA
Datasheet Download
IS43TR81280B-15GBLI.pdf
Availability of IS43TR81280B-15GBLI
QUANTITY
IS43TR81280B-15GBLI Order Process
Ship out your order
Specifications of IS43TR81280B-15GBLI
Internal Part NumberEIS-IS43TR81280B-15GBLI
Featured ProductDDR3 Memory Solutions
Standard Package242
Series-
PackagingTray
Format - MemoryRAM
Memory TypeDDR3 SDRAM
Memory Size1G (128M x 8)
Speed667MHz
InterfaceParallel
Voltage - Supply1.425 V ~ 1.575 V
Operating Temperature-40°C ~ 95°C
Package / Case78-TFBGA
Supplier Device Package78-TWBGA (8x10.5)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IS43TR81280B-15GBLI
IS43TR81280B-15GBLI Details Description
Related parts for IS43TR81280B-15GBLI
CONN EDGECARD 100PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156 EYELET datasheet.pdf
CONN BACKSHELL/CABLE CLAMP 15POS datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
ZIGBEE USB STICK datasheet.pdf
DGTL ISOLATOR 5KV 2CH USB 16SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 400W datasheet.pdf
IC TXRX 4BIT DUAL 3ST 16DHVQFN datasheet.pdf
EVAL BOARDS FOR LTC2313-12 datasheet.pdf
CAP FILM 3NF 3.5% 630VDC RAD datasheet.pdf