Nuvoton Technology Corporation America ISD4004-10MEI
ISD4004-10MEI picture photo
Mfg. Part Number
ISD4004-10MEI
Brief Description
IC VOICE REC/PL 10MIN IN 28TSOP
Datasheet Download
ISD4004-10MEI.pdf
Availability of ISD4004-10MEI
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
ISD4004-10MEI Order Process
Ship out your order
Specifications of ISD4004-10MEI
Internal Part NumberEIS-ISD4004-10MEI
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
SeriesISD4004
InterfaceSPI/Microwire
Filter Pass Band2.7kHz
Duration10 Min
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ISD4004-10MEI
Related LinksISD400, ISD4004-10MEI Datasheet, Nuvoton Technology Corporation America Distributor
ISD4004-10MEI Details Description
Related parts for ISD4004-10MEI
IDC CABLE - MDJ14K/MC14F/X datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 44PLCC datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 200V 30A TO247 datasheet.pdf
IC DETECT/REG 400MA 5.0V SOT89-5 datasheet.pdf
IC QUAD RS-485 DIFF DRVR 16-SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 27POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 7PF 50V S2H 0402 datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 6-16V 2.22A datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3750K 2SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS IN-LINE SLDR datasheet.pdf