Nuvoton Technology Corporation America ISD4004-12MEY
ISD4004-12MEY picture photo
Mfg. Part Number
ISD4004-12MEY
Brief Description
IC VOICE REC/PLAY 12MIN 28-TSOP
Datasheet Download
ISD4004-12MEY.pdf
Availability of ISD4004-12MEY
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
ISD4004-12MEY Order Process
Ship out your order
Specifications of ISD4004-12MEY
Internal Part NumberEIS-ISD4004-12MEY
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)3 (168 Hours)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
SeriesISD4004
InterfaceSPI/Microwire
Filter Pass Band2.3kHz
Duration12 Min
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ISD4004-12MEY
Related LinksISD400, ISD4004-12MEY Datasheet, Nuvoton Technology Corporation America Distributor
ISD4004-12MEY Details Description
Related parts for ISD4004-12MEY
SWITCH DETECTOR 1MM VERTICAL 5V datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 400MHZ 8SO datasheet.pdf
TRIMMER 5M OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CONN HEADER 74POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
RES 13M OHM 1/4W 5% CARBON FILM datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 60V 15MA MINIMELF datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 3.3A D2PAK datasheet.pdf
RES 523 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf