Lattice Semiconductor Corporation ISPGAL22LV10-4LK
ISPGAL22LV10-4LK picture photo
Mfg. Part Number
ISPGAL22LV10-4LK
Manufacturer
Product Category
Embedded - CPLDs (Complex Programmable Logic Devices)
Brief Description
IC CPLD 10MC 4NS 28SSOP
Datasheet Download
ISPGAL22LV10-4LK.pdf
Availability of ISPGAL22LV10-4LK
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
ISPGAL22LV10-4LK Order Process
Ship out your order
Specifications of ISPGAL22LV10-4LK
Internal Part NumberEIS-ISPGAL22LV10-4LK
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLMultiple Devices Sep/2010
Standard Package47
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyEmbedded - CPLDs (Complex Programmable Logic Devices)
SeriesispGAL™22LV10
PackagingTube
Programmable TypeIn System Programmable
Delay Time tpd(1) Max4.0ns
Voltage Supply - Internal3 V ~ 3.6 V
Number of Logic Elements/Blocks-
Number of Macrocells10
Number of Gates-
Number of I/O-
Operating Temperature0°C ~ 75°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Supplier Device Package28-SSOP
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ISPGAL22LV10-4LK
Related LinksISPGAL22, ISPGAL22LV10-4LK Datasheet, Lattice Semiconductor Corporation Distributor
ISPGAL22LV10-4LK Details Description
Related parts for ISPGAL22LV10-4LK
RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V datasheet.pdf
CONN HEADER 30POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
CABLE MALE-R/A FMALE 3POS PUR 2M datasheet.pdf
CARDEDGE 56POS DL .156 BLK LOPRO datasheet.pdf
RES 34.8K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 48.7K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
LED ARRAY XLAMP CXA2520 19MM WHT datasheet.pdf
Connector Header 64 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN TRB PLUG STR CRIMP datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 10W datasheet.pdf