Lattice Semiconductor Corporation ISPLSI 1048E-125LQ
ISPLSI 1048E-125LQ picture photo
Mfg. Part Number
ISPLSI 1048E-125LQ
Brief Description
IC CPLD 192MC 7.5NS 128PQFP
Datasheet Download
ISPLSI 1048E-125LQ.pdf
Availability of ISPLSI 1048E-125LQ
QUANTITY
ISPLSI 1048E-125LQ Order Process
Ship out your order
Specifications of ISPLSI 1048E-125LQ
Internal Part NumberEIS-ISPLSI 1048E-125LQ
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Programmable TypeIn System Programmable
Delay Time tpd(1) Max7.5ns
Voltage Supply - Internal4.75 V ~ 5.25 V
Number of I/O96
Operating Temperature0°C ~ 70°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ISPLSI 1048E-125LQ
Related LinksISPLSI 10, ISPLSI 1048E-125LQ Datasheet, Lattice Semiconductor Corporation Distributor
ISPLSI 1048E-125LQ Details Description
Related parts for ISPLSI 1048E-125LQ
DIODE MODULE 600V 50A datasheet.pdf
DDR3 204P 9.2H RVS AU0.25 datasheet.pdf
CABLE FLT FLX 1.18" 0.50MM 25POS datasheet.pdf
PB UNIT ALT ACT 22MM GRN FLUSH datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 11POS SKT datasheet.pdf
CAP CER 18PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf
KIT LAN BASED FUNDAMENTAL KIT datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 1.7A 100 MOHM datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 20A 125V datasheet.pdf