Sensata Technologies/Airpax IUG1-1-52-7.50-AQ-01
IUG1-1-52-7.50-AQ-01 picture photo
Mfg. Part Number
IUG1-1-52-7.50-AQ-01
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 7.5A
Datasheet Download
IUG1-1-52-7.50-AQ-01.pdf
Availability of IUG1-1-52-7.50-AQ-01
QUANTITY
IUG1-1-52-7.50-AQ-01 Order Process
Ship out your order
Specifications of IUG1-1-52-7.50-AQ-01
Internal Part NumberEIS-IUG1-1-52-7.50-AQ-01
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating7.5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IUG1-1-52-7.50-AQ-01
Related LinksIUG1-1-52-, IUG1-1-52-7.50-AQ-01 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IUG1-1-52-7.50-AQ-01 Details Description
Related parts for IUG1-1-52-7.50-AQ-01
IDC CABLE - MKR50K/MC50G/MCS50K datasheet.pdf
TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB datasheet.pdf
RES SMD 820K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC BUFFER VCOM 14-TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 24PF 25V U2J 0201 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 13POS 3.81MM datasheet.pdf
EJECT CYLINDER 636000249 datasheet.pdf
CONN HDR 24POS 0.100 SMD R/A AU datasheet.pdf