Sensata Technologies/Airpax IUGBX1-32101-4R5
IUGBX1-32101-4R5 picture photo
Mfg. Part Number
IUGBX1-32101-4R5
Datasheet Download
IUGBX1-32101-4R5.pdf
Availability of IUGBX1-32101-4R5
QUANTITY
IUGBX1-32101-4R5 Order Process
Ship out your order
Specifications of IUGBX1-32101-4R5
Internal Part NumberEIS-IUGBX1-32101-4R5
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IUGBX1-32101-4R5
Related LinksIUGBX1-3, IUGBX1-32101-4R5 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IUGBX1-32101-4R5 Details Description
Related parts for IUGBX1-32101-4R5
TRIMMER 2K OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
RES SMD 1.43M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 1UF 35V 10% RADIAL datasheet.pdf
IC REG BCK BST INV ADJ 0.1A 8DFN datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 16POS 3.81MM datasheet.pdf
CAP CER 3.3UF 10V X5R 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN datasheet.pdf
CABLE FMALE RCPT 3POS 1' PNL MNT datasheet.pdf
RES SMD 12 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 1.7PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf