Sensata Technologies/Airpax IUGBX1-32101-5R75
IUGBX1-32101-5R75 picture photo
Mfg. Part Number
IUGBX1-32101-5R75
Datasheet Download
IUGBX1-32101-5R75.pdf
Availability of IUGBX1-32101-5R75
QUANTITY
IUGBX1-32101-5R75 Order Process
Ship out your order
Specifications of IUGBX1-32101-5R75
Internal Part NumberEIS-IUGBX1-32101-5R75
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IUGBX1-32101-5R75
Related LinksIUGBX1-3, IUGBX1-32101-5R75 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IUGBX1-32101-5R75 Details Description
Related parts for IUGBX1-32101-5R75
IC OPAMP GP 2.8MHZ RRO 16HTSSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 20-16AWG TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 6.2PF 50V R2H 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
RES 51.7K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
AUTO RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
CAP TANT 1.0UF 5% 50V AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 350MA 1.078 OHM datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 12POS GOLD datasheet.pdf