Sensata Technologies/Airpax IUGBXF66-32452-25
IUGBXF66-32452-25 picture photo
Mfg. Part Number
IUGBXF66-32452-25
Datasheet Download
IUGBXF66-32452-25.pdf
Availability of IUGBXF66-32452-25
QUANTITY
IUGBXF66-32452-25 Order Process
Ship out your order
Specifications of IUGBXF66-32452-25
Internal Part NumberEIS-IUGBXF66-32452-25
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IUGBXF66-32452-25
Related LinksIUGBXF66, IUGBXF66-32452-25 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IUGBXF66-32452-25 Details Description
Related parts for IUGBXF66-32452-25
PILOT LIGHT 5V LED SQUARE RED datasheet.pdf
Connector Receptacle 14 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-DIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
Crystal 24.0000MHz 30ppm 13pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 32.4 OHM 1% 30W datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
OSCILLATOR MEMS 5.25MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP FILM 0.47 UF 20% 300 VAC RAD datasheet.pdf