Sensata Technologies/Airpax IUGHF26-35156-30
IUGHF26-35156-30 picture photo
Mfg. Part Number
IUGHF26-35156-30
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IUGHF26-35156-30.pdf
Availability of IUGHF26-35156-30
QUANTITY
IUGHF26-35156-30 Order Process
Ship out your order
Specifications of IUGHF26-35156-30
Internal Part NumberEIS-IUGHF26-35156-30
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC-
Number of Poles-
Actuator TypeLever
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IUGHF26-35156-30
Related LinksIUGHF26-, IUGHF26-35156-30 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IUGHF26-35156-30 Details Description
Related parts for IUGHF26-35156-30
TERM LOCK/FORK NYL 22-18AWG #8 datasheet.pdf
FIXED IND 6.8MH 110MA 11.9 OHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 7/16-20UNF 4-20MA datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS MALE STR LONG datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30V 8A TO277A datasheet.pdf
MMSD 24INCH CABLE ASSEM 2COND datasheet.pdf
TRIMMER 250 OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
TERM BLOCK 76A 1000V 2POS datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4-SSOP datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
RES 11K OHM 5.25W 5% AXIAL datasheet.pdf