Sensata Technologies/Airpax IUGN1-1REC4-63-10.0
IUGN1-1REC4-63-10.0 picture photo
Mfg. Part Number
IUGN1-1REC4-63-10.0
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 10A
Datasheet Download
IUGN1-1REC4-63-10.0.pdf
Availability of IUGN1-1REC4-63-10.0
QUANTITY
IUGN1-1REC4-63-10.0 Order Process
Ship out your order
Specifications of IUGN1-1REC4-63-10.0
Internal Part NumberEIS-IUGN1-1REC4-63-10.0
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating10A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IUGN1-1REC4-63-10.0
Related LinksIUGN1-1RE, IUGN1-1REC4-63-10.0 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IUGN1-1REC4-63-10.0 Details Description
Related parts for IUGN1-1REC4-63-10.0
CAP CER 1PF 50V NPO 0603 datasheet.pdf
IC 8BIT SHIFT REGISTER 16TSSOP datasheet.pdf
IC DATA SEL/MUX QUAD 1-2 16-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 100V X7R 2220 datasheet.pdf
CAP CER 5.4PF 25V R2H 0201 datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 35V 10% 2824 datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 30POS DR LOW P datasheet.pdf