Sensata Technologies/Airpax IUGNF66-33921-50
IUGNF66-33921-50 picture photo
Mfg. Part Number
IUGNF66-33921-50
Datasheet Download
IUGNF66-33921-50.pdf
Availability of IUGNF66-33921-50
QUANTITY
IUGNF66-33921-50 Order Process
Ship out your order
Specifications of IUGNF66-33921-50
Internal Part NumberEIS-IUGNF66-33921-50
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IUGNF66-33921-50
Related LinksIUGNF66-, IUGNF66-33921-50 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IUGNF66-33921-50 Details Description
Related parts for IUGNF66-33921-50
CONN FAKRA PLUG STR 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 2.5A 80 MOHM TH datasheet.pdf
IC MICROMONITOR 3.3V 20% 8-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 1.96K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
OSC XO 12.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CAP CER 5600PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
5MM EUROBLOCK PC 45 BLK 14POS datasheet.pdf
FIXED IND 27UH 160MA 3.6 OHM TH datasheet.pdf
RES SMD 12 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 920K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
MPAC 5R ST PF HDR datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT datasheet.pdf