Sensata Technologies/Airpax IUGNF66-35177-15
IUGNF66-35177-15 picture photo
Mfg. Part Number
IUGNF66-35177-15
Datasheet Download
IUGNF66-35177-15.pdf
Availability of IUGNF66-35177-15
QUANTITY
IUGNF66-35177-15 Order Process
Ship out your order
Specifications of IUGNF66-35177-15
Internal Part NumberEIS-IUGNF66-35177-15
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IUGNF66-35177-15
Related LinksIUGNF66-, IUGNF66-35177-15 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IUGNF66-35177-15 Details Description
Related parts for IUGNF66-35177-15
OSC VCTCXO 13.000MHZ SNWV SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 20POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
CAP CER 220PF 500V X7R AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 71.5K OHM 1% 0.15W 1505 datasheet.pdf
CONN HDR 3POS 0.100 T/H datasheet.pdf
DIODE ZENER 33V 500MW SOD123 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM R-TAB datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 50V 200MA SOD80 datasheet.pdf
HDM SMPR062F110FK datasheet.pdf
CAP FILM 47NF 5% 1400VDC RAD datasheet.pdf