Sensata Technologies/Airpax IULHK11-25530-2
IULHK11-25530-2 picture photo
Mfg. Part Number
IULHK11-25530-2
Datasheet Download
IULHK11-25530-2.pdf
Availability of IULHK11-25530-2
QUANTITY
IULHK11-25530-2 Order Process
Ship out your order
Specifications of IULHK11-25530-2
Internal Part NumberEIS-IULHK11-25530-2
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IULHK11-25530-2
Related LinksIULHK11, IULHK11-25530-2 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IULHK11-25530-2 Details Description
Related parts for IULHK11-25530-2
FIXED IND 220UH 530MA 720 MOHM datasheet.pdf
KNOB BLK/MATTE.50"DIA .250"SHAFT datasheet.pdf
CONN RECEPT PIN .025-.037" .310" datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS .100 DBL STR PCB datasheet.pdf
SWITCH HEX ROTARY DIP SMD datasheet.pdf
CONN PC PIN CIRC 0.040DIA TIN datasheet.pdf
RES 30.2K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.1A SOT23-5 datasheet.pdf
CONN HDR 32POS 1.27MM T/H R/A datasheet.pdf
LED 22MM RED 5V WIRES datasheet.pdf
RJ45 SHIELDED LED 8 PORT datasheet.pdf
FIXED IND 30NH 220MA 1.3 OHM SMD datasheet.pdf