Sensata Technologies/Airpax IULK10-25184-1
IULK10-25184-1 picture photo
Mfg. Part Number
IULK10-25184-1
Manufacturer
Product Category
Circuit Breakers
Brief Description
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IULK10-25184-1.pdf
Availability of IULK10-25184-1
QUANTITY
IULK10-25184-1 Order Process
Ship out your order
Specifications of IULK10-25184-1
Internal Part NumberEIS-IULK10-25184-1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Circuit Protection
FamilyCircuit Breakers
SeriesIUL
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC-
Number of Poles-
Actuator TypeLever
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)-
Mounting TypePanel Mount
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IULK10-25184-1
Related LinksIULK10-, IULK10-25184-1 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IULK10-25184-1 Details Description
Related parts for IULK10-25184-1
CONN RECEPT .050 50POS R/A 8AU datasheet.pdf
PROCESSOR MODULE MPLAB-ICE 2000 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN HEADER 12PS .100 SMD GOLD datasheet.pdf
CAP TACTILE ROUND RED datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
CAP CER 330PF 50V C0G 0805 datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA 181POS GOLD datasheet.pdf
CAP CER 36PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
RES SMD 340 OHM 1% 1W 0207 datasheet.pdf