Sensata Technologies/Airpax IULK11-36061-100
IULK11-36061-100 picture photo
Mfg. Part Number
IULK11-36061-100
Datasheet Download
IULK11-36061-100.pdf
Availability of IULK11-36061-100
QUANTITY
IULK11-36061-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of IULK11-36061-100
Internal Part NumberEIS-IULK11-36061-100
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IULK11-36061-100
Related LinksIULK11-3, IULK11-36061-100 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IULK11-36061-100 Details Description
Related parts for IULK11-36061-100
IC FPGA 113 I/O 144CSBGA datasheet.pdf
SWITCH MINI SPST-NO 10A ROLL LVR datasheet.pdf
HEADER 18POS STR DUAL INSUL 2ROW datasheet.pdf
IC 80C51 MCU FLASH 2KB 14TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 1.02KOHM 0.01% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 256KB FLASH 28SDIP datasheet.pdf
VARISTOR 324V 4.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10% 25V 2711 datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.091" NYLON 1/2" datasheet.pdf