Sensata Technologies/Airpax IULK12-1REC4-23790-2
IULK12-1REC4-23790-2 picture photo
Mfg. Part Number
IULK12-1REC4-23790-2
Datasheet Download
IULK12-1REC4-23790-2.pdf
Availability of IULK12-1REC4-23790-2
QUANTITY
IULK12-1REC4-23790-2 Order Process
Ship out your order
Specifications of IULK12-1REC4-23790-2
Internal Part NumberEIS-IULK12-1REC4-23790-2
Voltage Rating - DC-
Number of Poles-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IULK12-1REC4-23790-2
Related LinksIULK12-1RE, IULK12-1REC4-23790-2 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IULK12-1REC4-23790-2 Details Description
Related parts for IULK12-1REC4-23790-2
JUMPER-H1506TR/A3048W/H1504TR 3" datasheet.pdf
CONN HEADER 80POS W/O POST SMD datasheet.pdf
DIODE MODULE 1KV 40A datasheet.pdf
CONV DC/DC 300W 12V 25A POS LOG datasheet.pdf
FUSE FAST 1KVDC 10X38MM SOLAR 8A datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 30POS SKT datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 50X40X9.5MM XCUT datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 3A datasheet.pdf