Sensata Technologies/Airpax IULK211-1REC4-70235-75
IULK211-1REC4-70235-75 picture photo
Mfg. Part Number
IULK211-1REC4-70235-75
Brief Description
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IULK211-1REC4-70235-75.pdf
Availability of IULK211-1REC4-70235-75
QUANTITY
IULK211-1REC4-70235-75 Order Process
Ship out your order
Specifications of IULK211-1REC4-70235-75
Internal Part NumberEIS-IULK211-1REC4-70235-75
Voltage Rating - DC-
Number of Poles-
Actuator TypeLever
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IULK211-1REC4-70235-75
Related LinksIULK211-1RE, IULK211-1REC4-70235-75 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IULK211-1REC4-70235-75 Details Description
Related parts for IULK211-1REC4-70235-75
IC REG LDO 15V 0.5A TO220AB datasheet.pdf
TRIMMER 200K OHM 0.5W TH datasheet.pdf
RES SMD 95.3 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
BOOT MOLDED POLY SEMI-RIGID datasheet.pdf
CABLE 4COND 18AWG BLACK 5000' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
CONN RCPT 9POS IN-LINE SLDR datasheet.pdf
CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
IC BATT FUEL GAUGE datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole Solder datasheet.pdf