Sensata Technologies/Airpax IULNK11-33922-100
IULNK11-33922-100 picture photo
Mfg. Part Number
IULNK11-33922-100
Datasheet Download
IULNK11-33922-100.pdf
Availability of IULNK11-33922-100
QUANTITY
IULNK11-33922-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of IULNK11-33922-100
Internal Part NumberEIS-IULNK11-33922-100
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IULNK11-33922-100
Related LinksIULNK11-, IULNK11-33922-100 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IULNK11-33922-100 Details Description
Related parts for IULNK11-33922-100
IC REG LDO 2.3V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 680PF 100V NP0 AXIAL datasheet.pdf
IC DIFF LINE DRVR/RCVR 14-DIP datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V datasheet.pdf
IC CLK MULT/ZD BUFFER 52-LQFP datasheet.pdf
IC OPAMP DIFF 1MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
HDI-L 24VDC datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
CONN PLUG 41POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
RES 180 OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
47000UF 100V 76X146MM 85C 15000H datasheet.pdf