Sensata Technologies/Airpax IULNK2-38980-100
IULNK2-38980-100 picture photo
Mfg. Part Number
IULNK2-38980-100
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IULNK2-38980-100.pdf
Availability of IULNK2-38980-100
QUANTITY
IULNK2-38980-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of IULNK2-38980-100
Internal Part NumberEIS-IULNK2-38980-100
Voltage Rating - DC-
Number of Poles-
Actuator TypeLever
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IULNK2-38980-100
Related LinksIULNK2-3, IULNK2-38980-100 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IULNK2-38980-100 Details Description
Related parts for IULNK2-38980-100
IC BUFF/DVR DUAL N-INV OD 20SOIC datasheet.pdf
IC BUFF/DVR HEX NON-INV 14DIP datasheet.pdf
SITE LICENSE TURB DECODER SC/SCM datasheet.pdf
CAP TANT 680UF 10% 6V AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 5% 15V AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
RES SMD 0.01 OHM 1/2W 2516 WIDE datasheet.pdf
RES SMD 1.47KOHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 TH 180POS datasheet.pdf
CAP MICA 9100PF 1% 100V RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS PNL MNT SKT datasheet.pdf