Omron Automation & Safety J7KN-22D-10 110
J7KN-22D-10 110 picture photo
Mfg. Part Number
J7KN-22D-10 110
Manufacturer
Product Category
Power Relays, Over 2 Amps
Brief Description
3 POLE 22A 110V
Datasheet Download
J7KN-22D-10 110.pdf
Availability of J7KN-22D-10 110
QUANTITY
J7KN-22D-10 110 Order Process
Ship out your order
Specifications of J7KN-22D-10 110
Internal Part NumberEIS-J7KN-22D-10 110
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Relays
FamilyPower Relays, Over 2 Amps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)J7KN-22D-10 110
Related LinksJ7KN-22, J7KN-22D-10 110 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
J7KN-22D-10 110 Details Description
Related parts for J7KN-22D-10 110
BATTERY PACK NIMH 9.6V 4200MAH datasheet.pdf
RES SMD 110 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM CM 8DIP datasheet.pdf
TVS DIODE 5.8VWM 10.5VC SMB datasheet.pdf
IC MPU SUPERVISORY CIRCUIT 8SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 6POS 3.81MM datasheet.pdf
RES 100 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 10-29V 1.28A datasheet.pdf
OSC MEMS 50.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
RES SMD 856K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf