Omron Automation & Safety J7KN-22D-10 110
J7KN-22D-10 110 picture photo
Mfg. Part Number
J7KN-22D-10 110
Manufacturer
Product Category
Power Relays, Over 2 Amps
Brief Description
3 POLE 22A 110V
Datasheet Download
J7KN-22D-10 110.pdf
Availability of J7KN-22D-10 110
QUANTITY
J7KN-22D-10 110 Order Process
Ship out your order
Specifications of J7KN-22D-10 110
Internal Part NumberEIS-J7KN-22D-10 110
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Relays
FamilyPower Relays, Over 2 Amps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)J7KN-22D-10 110
Related LinksJ7KN-22, J7KN-22D-10 110 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
J7KN-22D-10 110 Details Description
Related parts for J7KN-22D-10 110
TVS DIODE 100VWM 162VC AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 20 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
THERMAL PAD H48-2K TO-3 0.1MM datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 1 OHM 1% 1/4W 1610 datasheet.pdf
RES 27 OHM 1.5W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 64POS T/H R/A GOLD datasheet.pdf