Omron Automation & Safety J7KN-22D-10 24D
J7KN-22D-10 24D picture photo
Mfg. Part Number
J7KN-22D-10 24D
Manufacturer
Product Category
Power Relays, Over 2 Amps
Brief Description
CONTACTOR
Datasheet Download
J7KN-22D-10 24D.pdf
Availability of J7KN-22D-10 24D
QUANTITY
J7KN-22D-10 24D Order Process
Ship out your order
Specifications of J7KN-22D-10 24D
Internal Part NumberEIS-J7KN-22D-10 24D
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Relays
FamilyPower Relays, Over 2 Amps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)J7KN-22D-10 24D
Related LinksJ7KN-22, J7KN-22D-10 24D Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
J7KN-22D-10 24D Details Description
Related parts for J7KN-22D-10 24D
VARISTOR 18.7V 100A DISC 5MM datasheet.pdf
OSC MEMS 4.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES 5.49K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V 1.3NS 50PPM 2X2.5 datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE SKT datasheet.pdf
EVAL BOARD VID DECODER ADV7281-M datasheet.pdf
OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 65W datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 2A datasheet.pdf
CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf
CONN DSUB 50POS datasheet.pdf