Sensata Technologies/Airpax JLE-3-1REC5-38900-125
JLE-3-1REC5-38900-125 picture photo
Mfg. Part Number
JLE-3-1REC5-38900-125
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
JLE-3-1REC5-38900-125.pdf
Availability of JLE-3-1REC5-38900-125
QUANTITY
JLE-3-1REC5-38900-125 Order Process
Ship out your order
Specifications of JLE-3-1REC5-38900-125
Internal Part NumberEIS-JLE-3-1REC5-38900-125
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC-
Number of Poles3
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JLE-3-1REC5-38900-125
Related LinksJLE-3-1REC, JLE-3-1REC5-38900-125 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
JLE-3-1REC5-38900-125 Details Description
Related parts for JLE-3-1REC5-38900-125
IC GATE AND 4CH 2-INP 14-SO datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V datasheet.pdf
RES SMD 7.5 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
IC DVR SW HI SIDE 2CH POWERSSO36 datasheet.pdf
RES SMD 218K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 5000K 4SMD datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION datasheet.pdf
TXRX DWDM EML 100GHZ APD XFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MNT SCKT datasheet.pdf