Sensata Technologies/Airpax JLM-1-1RLS5-34422-150
JLM-1-1RLS5-34422-150 picture photo
Mfg. Part Number
JLM-1-1RLS5-34422-150
Manufacturer
Product Category
Circuit Breakers
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
JLM-1-1RLS5-34422-150.pdf
Availability of JLM-1-1RLS5-34422-150
QUANTITY
JLM-1-1RLS5-34422-150 Order Process
Ship out your order
Specifications of JLM-1-1RLS5-34422-150
Internal Part NumberEIS-JLM-1-1RLS5-34422-150
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Circuit Protection
FamilyCircuit Breakers
SeriesJLM
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
Actuator TypeLever
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)-
Mounting TypePanel Mount
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JLM-1-1RLS5-34422-150
Related LinksJLM-1-1RLS, JLM-1-1RLS5-34422-150 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
JLM-1-1RLS5-34422-150 Details Description
Related parts for JLM-1-1RLS5-34422-150
FUSE GLASS 25A 32VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
CAP THIN FILM 0.5PF 50V 0603 datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CAP ALUM 12000UF 20% 35V SNAP datasheet.pdf
RES 18K OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW datasheet.pdf
RES 178 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .125" datasheet.pdf
CAP CER 22PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 500V SNAP datasheet.pdf