Panduit JP4SBC50R-X
JP4SBC50R-X picture photo
Mfg. Part Number
JP4SBC50R-X
Manufacturer
Product Category
Clamps and Clips
Brief Description
CABLE JHOOK SUPPORT
Datasheet Download
JP4SBC50R-X.pdf
Availability of JP4SBC50R-X
QUANTITY
JP4SBC50R-X Order Process
Ship out your order
Specifications of JP4SBC50R-X
Internal Part NumberEIS-JP4SBC50R-X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cables, Wires - Management
FamilyClamps and Clips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JP4SBC50R-X
Related LinksJP4SB, JP4SBC50R-X Datasheet, Panduit Distributor
JP4SBC50R-X Details Description
Related parts for JP4SBC50R-X
JUMPER-H1504TR/A2015L/X 5" datasheet.pdf
RES ARRAY 5 RES 33K OHM 10SIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .156 EYELET datasheet.pdf
DSUB 26 M CRIMP HD F0 CAD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 5.0MM 20POS datasheet.pdf
RES 536 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 481K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Socket 6 Position 0.039" (1.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 40V 250MA SOD323 datasheet.pdf
M801 7C 7#16 PIN RECP OM datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 66POS PIN datasheet.pdf