Cinch Connectivity Solutions JSI-24DD4
JSI-24DD4 picture photo
Mfg. Part Number
JSI-24DD4
Manufacturer
Product Category
Patchbay, Jack Panels
Brief Description
24-HOLE INSULATED PANEL
Datasheet Download
JSI-24DD4.pdf
Availability of JSI-24DD4
QUANTITY
JSI-24DD4 Order Process
Ship out your order
Specifications of JSI-24DD4
Internal Part NumberEIS-JSI-24DD4
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Boxes, Enclosures, Racks
FamilyPatchbay, Jack Panels
SeriesJSI
TypeModular Panel
Connector Type-
Number of Positions24
Number of Rows2
Termination Style-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JSI-24DD4
Related LinksJSI-, JSI-24DD4 Datasheet, Cinch Connectivity Solutions Distributor
JSI-24DD4 Details Description
Related parts for JSI-24DD4
CONN SMA JACK 50 OHM EDGE MNT datasheet.pdf
LED RED CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
CAP TRIMMER 5-20PF 100V SMD datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.8A 8SON datasheet.pdf
SUBMINIATURE BASIC SWITCH datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
RES SMD 3.9K OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS INLINE PIN datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 500W datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
55A CABLE/DUAL 10/ SM datasheet.pdf