Amphenol Aerospace Operations JT02RE-12-98PA-023
JT02RE-12-98PA-023 picture photo
Mfg. Part Number
JT02RE-12-98PA-023
Brief Description
JT 10C 10#20 PIN RECP
Datasheet Download
JT02RE-12-98PA-023.pdf
Availability of JT02RE-12-98PA-023
QUANTITY
JT02RE-12-98PA-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of JT02RE-12-98PA-023
Internal Part NumberEIS-JT02RE-12-98PA-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JT02RE-12-98PA-023
Related LinksJT02RE-12, JT02RE-12-98PA-023 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
JT02RE-12-98PA-023 Details Description
Related parts for JT02RE-12-98PA-023
SWITCH BASIC SPDT .1A PCB 125V datasheet.pdf
FUSE GLASS 6A 125VAC 5X20MM datasheet.pdf
SENSOR 300PSI M10-1.0 6G .5-4.5V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
07+07 WAY ES/BORE F CRIMP W/JS datasheet.pdf
CABLE CONN 3POLE datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V 12V 40W datasheet.pdf
BOARD DEMO L6562 L6599 EURO datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 20% 15V 2711 datasheet.pdf
RES SMD 6.2K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf