Amphenol Aerospace Operations JT06RE18-35S-023
JT06RE18-35S-023 picture photo
Mfg. Part Number
JT06RE18-35S-023
Brief Description
JT 66C 66#22D SKT PLUG
Datasheet Download
JT06RE18-35S-023.pdf
Availability of JT06RE18-35S-023
QUANTITY
JT06RE18-35S-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of JT06RE18-35S-023
Internal Part NumberEIS-JT06RE18-35S-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JT06RE18-35S-023
Related LinksJT06RE18, JT06RE18-35S-023 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
JT06RE18-35S-023 Details Description
Related parts for JT06RE18-35S-023
CONN EDGECARD 100PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC GATE NOR 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 17VWM 30.77VC AXIAL datasheet.pdf
IC OPAMP GP 33MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 10V X7R 0603 datasheet.pdf
CONN R/A BKWAY HDR GOLD 18POS datasheet.pdf
MOSFET N-CH 55V 25A DPAK datasheet.pdf
CAP CER 12PF 400VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 19NH 920MA 156 MOHM datasheet.pdf