Sensata Technologies/Airpax JTEP-3-36238-600
JTEP-3-36238-600 picture photo
Mfg. Part Number
JTEP-3-36238-600
Datasheet Download
JTEP-3-36238-600.pdf
Availability of JTEP-3-36238-600
QUANTITY
JTEP-3-36238-600 Order Process
Ship out your order
Specifications of JTEP-3-36238-600
Internal Part NumberEIS-JTEP-3-36238-600
FamilyCircuit Breakers
SeriesJTEP
Voltage Rating - DC-
Number of Poles3
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JTEP-3-36238-600
Related LinksJTEP-3-3, JTEP-3-36238-600 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
JTEP-3-36238-600 Details Description
Related parts for JTEP-3-36238-600
CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR FUJITSU MB9BF506 datasheet.pdf
RES SMD 634 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 25W datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 16A TO220F datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 20V 10% 2413 datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 600V 20A TO3PF datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 46POS GOLD datasheet.pdf
CRYSTAL 48.000 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf