Amphenol Aerospace Operations JTPQ00RP12-35S-014
JTPQ00RP12-35S-014 picture photo
Mfg. Part Number
JTPQ00RP12-35S-014
Brief Description
JT 22C 22#22D SKT RECP
Datasheet Download
JTPQ00RP12-35S-014.pdf
Availability of JTPQ00RP12-35S-014
QUANTITY
JTPQ00RP12-35S-014 Order Process
Ship out your order
Specifications of JTPQ00RP12-35S-014
Internal Part NumberEIS-JTPQ00RP12-35S-014
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JTPQ00RP12-35S-014
Related LinksJTPQ00RP1, JTPQ00RP12-35S-014 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
JTPQ00RP12-35S-014 Details Description
Related parts for JTPQ00RP12-35S-014
IC DETECTOR VOLT 3.5V ODRN 5SSOP datasheet.pdf
IC DAC 24BIT STER 192KHZ 28-SSOP datasheet.pdf
RES SMD 33.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 6POS WALL MT SCKT datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-18VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
FIXED IND 820NH 375MA 590 MOHM datasheet.pdf
OSC MEMS 25.000MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf