Amphenol Aerospace Operations JTPQ00RT-14-68SC-023
JTPQ00RT-14-68SC-023 picture photo
Mfg. Part Number
JTPQ00RT-14-68SC-023
Brief Description
JT 8C 8#16 SKT RECP
Datasheet Download
JTPQ00RT-14-68SC-023.pdf
Availability of JTPQ00RT-14-68SC-023
QUANTITY
JTPQ00RT-14-68SC-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of JTPQ00RT-14-68SC-023
Internal Part NumberEIS-JTPQ00RT-14-68SC-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JTPQ00RT-14-68SC-023
Related LinksJTPQ00RT-1, JTPQ00RT-14-68SC-023 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
JTPQ00RT-14-68SC-023 Details Description
Related parts for JTPQ00RT-14-68SC-023
SCREWDRVR SLOT 0.35X1.3MM 3.72" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
RES 14 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 11K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 25A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
CONN HDR 24POS 0.100 SMD datasheet.pdf
HEATSINK 45X40X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB datasheet.pdf
FIXED IND 5.1NH 350MA 400 MOHM datasheet.pdf
RES 3.48 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf