Murata Electronics North America KD DE1010B471KACT4KV
KD DE1010B471KACT4KV picture photo
Mfg. Part Number
KD DE1010B471KACT4KV
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
KD DE1010B471KACT4KV.pdf
Availability of KD DE1010B471KACT4KV
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
KD DE1010B471KACT4KV Order Process
Ship out your order
Specifications of KD DE1010B471KACT4KV
Internal Part NumberEIS-KD DE1010B471KACT4KV
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship KD DE1010B471KACT4KV today.
SeriesKD DE1010B47
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-KD DE1010B471KACT4KV
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
KD DE1010B471KACT4KV Details Description
Related parts for KD DE1010B471KACT4KV
IC CCD SIGNAL PROCESSOR 56-LFCSP datasheet.pdf
RES SMD 68 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC REG CTRLR BST FLYBK CM 14SOIC datasheet.pdf
CAP CER 22PF 50V C0G 0603 datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 68.1K OHM 1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
XFRMR BALUN RF 950-2150MHZ 0805 datasheet.pdf
PLUG-INSIDE PLUNGER ADJ DPDT datasheet.pdf
MICRO 21C S /11 WHT 18" datasheet.pdf
CAP CER 1.3PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf