Sunon KD1205PHB2.(2).GN
KD1205PHB2.(2).GN picture photo
Mfg. Part Number
KD1205PHB2.(2).GN
Brief Description
FAN AXIAL 50X15MM 12VDC
Datasheet Download
KD1205PHB2.(2).GN.pdf
Availability of KD1205PHB2.(2).GN
QUANTITY
KD1205PHB2.(2).GN Order Process
Ship out your order
Specifications of KD1205PHB2.(2).GN
Internal Part NumberEIS-KD1205PHB2.(2).GN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KD1205PHB2.(2).GN
Related LinksKD1205PH, KD1205PHB2.(2).GN Datasheet, Sunon Distributor
KD1205PHB2.(2).GN Details Description
Related parts for KD1205PHB2.(2).GN
FIXED IND 5H 50MA 270 OHM CHASS datasheet.pdf
CARDEDGE 130POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
IC DIFF LINE DVR/RCVR PR 14-SOIC datasheet.pdf
AUD SIG DEVICE 3-24VDC PCB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.032" NYLON 18MM datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 10% 35V AXIAL datasheet.pdf
IC FET LDMOS 30V 2.1A 79A-PKG datasheet.pdf
DIODE MODULE 4.2KV 3500A DISC datasheet.pdf